Pogrzeby Poznań

Trumny

Szeroki wybór trumien pozwala na dopasowanie zarówno wielkości, jak i kształtu i stylistyki do charakteru ceremonii i żegnanej osoby. Każdy z modeli charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów oraz wykonania.

Trumny – jak wybrać właściwą?

Wybór trumny to decyzja, z którą musi zmierzyć się każda osoba, która straciła bliską osobę i podjęła się organizacji pogrzebu. Przy wyborze właściwej należy kierować się jednako walorami estetycznymi, jak i praktycznymi. Eleganckie, wykonane z wysokiej jakości drewna trumny to modele cieszące się największą popularnością. Ponadczasowa stylistyka oraz najwyższej jakości wykonanie z dbałością o detale to elementy, które odgrywają kluczową rolę przy wyborze właściwej trumny. Szeroki wybór, dopasowanych do potrzeb trumien sprawia, że wybór właściwej staje się prosty, a organizacja pogrzebu nie stanowi tak dużego wyzwania. Czym zatem kierować się przy wyborze?

Wysoka jakość ma znaczenie.

Zarówno trumny kremacyjne, jak i przeznaczone do klasycznego pochówku, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Osoby decydujące się na klasyczny pochówek, najczęściej decydują się na trumnę wykonaną z wysokiej jakości drewna. Eleganckie, zwieńczające ją detale doskonale prezentują się podczas uroczystego przeniesienia z kościoła, do miejsca pochówku. Wysokogatunkowy materiał kryje w swoim wnętrzu elegancki materiał, który odgrywa dużą rolę w przypadku, gdy bliscy zmarłej osoby decydują się na otwarcie trumny podczas ostatniego pożegnania. Wykonana z wysokiej jakości drewna trumna to model ponadczasowy. Wybierać można wśród modeli w różnych kolorach – od bieli, przez ciepły, mahoniowy odcień, po czerń. Duża rolę odgrywa również rozmiar trumny oraz kształt wieka.