Pogrzeby Poznań

516 067 066

Organizacja pogrzebu

Całodobowo - 7 dni w tygodniu

Usługa pogrzebowa

  • przygotowanie profesjonalnego i eleganckiego miejsca grobu
  • ustawienie nowoczesnej windy oraz namiotu
  • ustawienie krzeseł na uczestników pogrzebu
  • ustawienie nagłośnienia

Usługi dodatkowe

  • kamerzysta lub fotograf
  • zorganizowanie aktu zgonu w imieniu klienta
  • wypłacenie zasiłku pogrzebowego
  • pomoc w zamieszczeniu kondolencji oraz nekrologu w gazecie
  • oprawa muzyczna w trakcie ceremonii pogrzebowej ( z płyty CD lub wykonanie instrumentalisty)
  • pomoc w wyborze miejsca na cmentarzu

Gwarancja dopełnienia wszystkich formalności związanych z organizacją pogrzebu

Zdajemy sobie sprawę z tego jak bolesnym i ciężkim momentem w życiu każdego człowieka jest utrata bliskiej osoby. Bez względu na okoliczności, śmierć zawsze boli równie mocno. W tych trudnych chwilach istotnie jest, aby otaczać się ludźmi, którzy pomogą w organizacji wszelkich formalności.

Organizacja pogrzebu - Poznań i okolice

Naszym zadaniem jest maksymalne odciążenie Państwa w tym trudnym okresie, zapawniając profesjonalną i kompeksową obsługę pogrzebową przez odpowiednio wyszkoloną kadrę pracowniczą.

Przebieg ceremonii pogrzebowej ustalamy wspólnie z naszymi klientami, tak aby spełnić ich wszystkie wymagania.

Organizując pogrzeb, pamiętamy o wszelkich polskich tradycjach, które towarzyszą podczas ceremonii pochówku. Naszym głównym celem jest zorganizowanie uroczystości, która zapewni pełne szacunku, godne pożegnanie ze zmarłą osobą.

Indywidualne podejście

Klienci, którzy podejmą z nami współpracę zostaną obsłużeni w najlepszy możliwy sposób. Do organizacji każdej ceremonii dajemy z siebie 100% aby spełnić wszystkie oczekiwania, które są przed nami stawiane.

Nieodzownym elementem ceremonii pogrzebowej są wiązanki oraz wieńce. Chcąc upamiętnić zmarła osobę, zarówno bliscy przyjaciele jak i rodzina pragną pojawić się na pogrzebie z pięknymi wiązankami oraz wieńcami pogrzebowymi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wszystkie wiązanki i wieńce pogrzebowe wykonywane są samodzielnie. Sprawia to, że wyróżniają się one na tle innych, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej, konkurencyjnej ceny.

Stawiamy na ciągły rozwój naszej kadry pracowniczej, chcąc świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym możliwym poziomie. Stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe informację zdobyte w targach i spotkaniach branżowych, dzięki czemu wdrażamy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i z pełnym zaangażowaniem organizujemy każdą kolejną ceremonie pogrzebową. Oferujemy różnego typu funeralia tj.: urny, trumny oraz kompozycje florystyczne. Sprawia to, że nasi klienci mogą załatwić wszystkie potrzebne rzeczy w jednym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenie szczegółów organizacji ceremonii pogrzebowej