Pogrzeby Poznań

Transport zwłok

Całodobowy transport zwłok – Poznań

Zajmujemy się transportem zwłok z Poznania i okolic 24/7

Działamy na terenie całego kraju, jednak w razie potrzeby oferujemy także transport zwłok z zagranicy.

Przyjeżdżamy pod wskazany adres, gdzie przygotowujemy ciało do transportu, a następnie przewozimy do domu pogrzebowego ARKA i rozpoczynamy proces przygotowania do ceremonii pogrzebowej.

Odbieramy zwłoki ze szpitali, mieszkań, domów opieki oraz wszędzie tam gdzie doszło do śmierci ukochanej osoby. Cała procedura przebiega z zachowaniem panujących zasad, zapewniając wsparcie rodzinie w czasie tego trudnego okresu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę od poniedziałku do niedzieli

Przybywamy na miejsce zgonu, przygotowujemy ciało, a następnie je transportujemy.

Oprócz usług związanych czysto z transportem zwłok, oferujemy także możliwość skorzystania z naszej chłodni w celu przechowania ciała zmarłego. Zanim przejdziemy do procedury związanej z ceremonią, spotykamy się z rodziną zmarłego w celu ustalenia wszystkich szczegółów z tym związanych.

W międzyczasie zwłoki są przygotowywane do złożenia w trumnie bądź do kremacji – w zależności od życzenia.

Zakład pogrzebowy ARKA

Spełniamy wszystkie kryteria, zawarte w przepisach, pozwalające na transport zwłok na terenie Polski. Wymagania sanitarne i techniczne spełniają również nasze karawany, które są w pełni zmodernizowane pod przewóz zmarłych osób, w sposób umożlwiający ich poszanowanie.

Nowoczesna flota, która dysponujemy została przygotowana do transportu zwłok na terenie Poznania i okolic. Szczególna uwagę przykładamy do tego aby była ona dostępna do użytku 24/7. Przeglądy techniczne przeprowadzane są w regularnych odstępach czasowych, a w środku panuje nienaganny porządek.

Kierowcy zajmujący się przewozem są doświadczeni i z należytym szacunkiem podchodzą do swojej pracy. W momencie odebrania telefonu jesteśmy gotowi przyjechać na miejsce zgonu i rozpocząć organizację ceremonii pochówku zgodnie z życzeniem.

Czekamy na Państwa telefony 24/7

Pomimo, że biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku to transportem zwłok zajmujemy się całodobowo.

O każdej porze dnia i nocy jesteśmy gotowi udzielić wsparcia po utracie ukochanej osoby. Zdajemy sobie sprawę, że jest to ciężki moment i jak wiele stresu się z tym wiąże. Naszym zadaniem jest odciążenie rodziny od wszelkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową oraz transportem zwłok.

Transport zwłok spoza granic Polski

W momencie gdy bliska nam osoba zmarła poza terenem Polski, również oferujemy swoją pomoc w dotransportowaniu ciała do kraju. Więcej szczegółów związanych z przewozem osób zmarłych spoza Polski otrzymają Państwo pod numerem telefonu 516 067 066 czynnym 24/7.

Zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki czemu odciążamy Państwo w tym trudnym okresie ze wszystkich niezbędnych formalności związanych z przetransportowaniem zwłok oraz zorganizowaniem ceremonii pogrzebowej. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do Poznania oraz terytorium naszego kraju.

Poprzez kontakt telefoniczny udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących transportu zwłok z zagranicy.

Koszt transportu zwłok jest uzależniony od miejsca, z którego będą one przywożone do Polski.

Zapraszamy do kontaktu gdzie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z przewozem osób zmarłych. Znamy wszystkie niezbędne procedury oraz formalności, które należy spełnić aby przetransportować zwłoki z dowolnego miejsca. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę na tym polu. Kontakt telefoniczny jest możliwy przez 24/7.